WIZYTÓWKA / PORTFOLIO JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY, SKONAKTUJ SIĘ PEŁNE PRODUKCJE / MONTAŻE / ANIMACJE
PROPOZYCJA WSPÓŁPRACY

Nazywam się
Daniel Kusik.

Filmy tworzę od 8 lat.

Swoją przygodę w branży filmowej zacząłem około 8 lat temu, w pewnej łódzkiej firmie, gdzie odpowiadałem za montaż filmowy oraz wzbogacanie filmów o grafiki 2D oraz 3D.

SPECJALIZACJE:  filmy reklamowe, promocyjne, biznesowe, korporacyjne, BHP, instruktażowo/szkoleniowe, explainery, eventy, krótki epizod z filmem ślubnym, oraz ostatnio z krótkometrażowym filmem fabularnym

VIDEO EDITOR

Montażem zajmuję się blisko 9 lat. Podczas swojej ‚profesjonalnej kariery’ w jednej z łódzkich firm wyspecjalizowałem się w szerokiej gamie gatunków filmowych.

MOTION DESIGNER

W grafice siedzę podobny czas jak w montażu filmowym. Zaczęło się od prostych animacji na telebimy reklamowe, w tej chwili tworzę animacje 2D oraz 3D.

CAMERA OPERATOR

Od 3 lat bawię się również w operatorkę. Robiłem zdjęcia (jako główna kamera, lub wspomagająca) do większości produkcji w poniżej umieszczonych filmach.

PORTFOLIO

(wybrane)
ANIMACJE 2D
FILMY PROMOCYJNE

3D? Czemu nie!

Od wielu lat pracuję również w środowisku 3D. Packshoty, trójwymiarowe mapy, efekty specjalne, wizualizacje, to obszary w których do tej pory się poruszałem. Przygodę z trójwymiarem rozpocząłem w obecnie bardzo popularnej Cinemie4D. W późniejszym okresie miałem szanse wypróbować 3DS Studio Max i to w nim spędziłem znacznie więcej godzin niż C4D

E-SPORT / EVENT
CORPO
FILM FABULARNY / TELEDYSK ŚL / INNE

Kontakt:

Jeżeli zainteresowany jesteś współpracą, jestem otwarty na wszelkie propozycje (z pewnym ślubnym wyjątkiem :)) Skontaktuj się telefonicznie, mailowo, przez messanger (www.facebook.com/danielkusik), linkedin (www.linkedin.com/in/danielkusik).

531-699-012

d.kusik@primeshot.pl

Rzeszów / Łódź / Warszawa
Call Now ButtonZadzwon

SZYBKI KONTAKT