FILM DLA TWOJEJ FIRMY ZOBACZ PRZykładowe produkcje FILMY PROMOCYJNE | INSTRUKTAŻOWE | RELACJE Z EVENTÓW

PRODUKCJA FILMOWA

Specjalizujemy się nie tylko w grafice 2D/3D, czy też w samym montażu filmowym. Produkujemy również filmy, począwszy od wymyślenia koncepcji, napisania scenariusza, rozrysowania storyboardu ujęć, nakręcenia całego materiału w formacie FULLHD, 4K, po postprodukcje, czyli montaż materiału, zaprojektowanie grafik. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z całkowitym zaangażowaniem.

Omówienie szczegółów

To etap w którym ustalamy wszelkie szczegóły odnośnie filmu.

Preprodukcja

Rozpoczynamy przygotowania do projektu. Piszemy scenariusz, rozrysowujemy storyboard.

Produkcja

Po wszelkich ustaleniach i ich akceptacji, przystępujemy do nagrań wg scenariusza.

Postprodukcja

Po skończonych zdjęciach przystępujemy do procesu montażu. Finalizujemy projekt.

OFERTA PRIMESHOT

Oferujemy szeroki zakres usług, który jest dostosowany do potrzeb klienta. Jedną z nich jest produkcja filmów. Począwszy od wymyślenia koncepcji, napisania scenariusza, rozrysowania storyboardu ujęć, nakręcenia całego materiału w formacie FULLHD, 4K, po postprodukcje, czyli montaż materiału, zaprojektowanie grafik. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie ze względu na różny nakład czasu i środków.

  • FILMY PROMOCYJNE
  • INSTRUKTAŻOWE
  • KORPORACYJNE
  • SPRZEDAŻOWE
  • DLA NIERUCHOMOŚCI
  • RELACJE Z EVENTÓW / WYDARZEŃ

FILMY PROMOCYJNE

To świetny sposób na promowanie firmy, produktu, czy też usługi. W atrakcyjny i skondensowany sposób ukazują korzyści z korzystania z przedstawianej oferty.

FILMY INSTRUKTAŻOWE

Prezentują walory produktów czy usług Twojej firmy. Jest to również świetne narzędzie dla przedsiębiorstw prowadzących wewnętrzne szkolenia pracowników. Sprawdzają się także jako wirtualne instrukcje obsługi produktów (np. montaż mebla).

FILMY DLA NIERUCHOMOŚCI

W atrakcyjny sposób przedstawisz ofertę działki, mieszkania, czy też domu na sprzedaż. Dzięki lekkiej, nowoczesnej formie dotrzesz do większej ilości potencjalnych kupców.

FILMY KORPORACYJNE

Jest to idealne narzędzie do budowania pozytywnego wizerunku firmy. Pomagamy w krótki i przejrzysty sposób ukaząć możliwości przedsiębiorstwa, jego filozofię, wartości oraz sposób działania.

FILMY SPRZEDAŻOWE

Za pomocą filmów sprzedażowych skutecznie zaprezentujesz produkt, usługę, wypromujesz go i zwiększysz zasięg sprzedaży, pozyskując nowych klientów i odbiorców.

RELACJE Z EVENTÓW / WYDARZEŃ

Pozwalają uwiecznić najciekawsze i najważniejsze wydarzenia z eventu czy konferencji. Są również doskonałym narzędziem promocyjnym w Social Mediach, co pozwala lepiej poznać firmę, jej misje i wartości.

PRZYKŁADOWE FILMY

Call Now ButtonZadzwon

SZYBKI KONTAKT